שפעת ממשלת הצללים

shapaat
שואלים אותי כל הזמן ממה אני כל כך מפחדת כשמדברים על לעשות לנו מאגר ביומטרי. לפעמים, אני לא יודעת מה לענות, אני רק יודעת שכל עצם, כל שריר וכל עצב בגופי מצטמררים רק מעצם המחשבה על הקמת המאגר. הייתה לי הרגשה כבר מזמן ששפעת החזירים היא פיקציה. עצם הגעתה יחד עם תוכניות הביומטריה בעולם החשידה בעיניי את שני הדברים. לפעמים צריך פשוט לסמוך על האינטואציה שלנו – כי התשובות יגיעו כבר מעצמם.

והינה היום, קמתי לי בבוקר, וקיבלתי הודעה מאתר אמת אחרת. יש סרטונים בעיברית על שפעת החזירים. הכנתי קפה, הבאתי וופלים והדלקתי סיגריה. עיניי חשכו. זה לא סרט מדע בידיוני. זה סרט אימה אמיתי על איך הממשלה העולמית הידועה בכינויה “ממשלת הצללים“, פיתחה את הוירוס , הפיצה אותו ופיתחה גם חיסונים.

חיסונים אתם אומרים – נו טוב הם מתקנים את הטעות שלהם. אז לא! החיסונים האלו כלל אינם חיסונים. הם גורמים לעקרות אצל נשים מעבר לזה שהם מדביקים אתכם בנגיף עצמו, אם לרגע חשבתם שהם באמת יתנו לכם חיסון נגד המפלצת שהם עצמם ייצרו.

החיסונים האלו הם רעל גבירותי ורבותי. אל תתנו לאף אחד לחסן אתכם ובטח שלא את ילדכם (היעד העיקרי של ממשלת הצצלים). אבל, והינה הסכנה הגדולה שקשורה למאגר הביומטרי, בקרוב יכריחו את כולם להתחסן. ואיך יפקחו על זה שאתה מתחסנים או שחוסנתם? הא! ע”י יצירת מאגר ביומטרי, ומעקב אחרי פעולתיכם.

אז כן, החיסון מדביק אתכם במחלה. אל תדאגו אבל כי אם בכל זאת חוסנתם אזי יש תרופה. את התרופה פיתחו אותם אנשים שייצרו את הנגיף במעבדה. אותם אנשים שהפיצו והדביקו אוכלוסיות בעולם בצורה מתוכננת ומבוקרת. אותם אנשים שייצרו את החיסון ורשמו עליו פטנט עוד לפני שהמחלה החלה להתפשט.
אתם רוצים לפרנס את האנשים שמנסים להשמיד את אוכלוסיית העולם באופן שיטתי – לכו תעשו חיסון נגד שפעת החזירים. רק בחיאת, עזבו את החזירים בשקט, מה הם קשורים?

Facebook Comments

עלינו הגר