ירוק מת


מהאתר של מוטי ארגמן

שאף אחד לא יעלב לי פה ויקרא לי “בעיה” או משהו כזה. בלי קשר לכלום ולאף אחד, אין לי כח לכתוב אבל הלחץ שלכם בסוף עובד. אז סיכום בחירות ככה בקטנה, זה סוגשל חובה מוסרית, כנראה, לסגור את הפרק הזה סופית, כי באמת שכבר כל הירוקת הזאת יצאה לי מכל החורים.

אז מה יצא לעלה המחוק? קצת יותר מעשרת אלפים קולות. לבוגרי השואה וניצולי עלה ירוק קצת יותר מאלפיים קולות, שביחד זה כרבע מהקולות שהם קיבלו בבחירות 2006. התאוריה שלי: כל הקולות שלהם הלכו לתנועה הירוקה-מימד שקיבלה למעלה משלושים אלך קולות. למעשה כשאני הייתי המפלגה פרחה. איך שהלכתי, השורשים הרקובים העלו עובש וכל הצמח נבל. כמובן שהייתי רוצה לחשוב שזה קשור אלי, אבל לא נראה לי. ומה עם שאר האנשים?

שלומי סנדק – קיבלתי ממנו סוף סוף מכתב. זה לא טלפון, או שיחה פנים אל פנים, אבל הוא הביע את התנצלותו בפני. על הנגיחה באוהד שהוקדשה לי ולדורית ז”ל כדבריו, אני הייתי מוותרת כי אני נגד אלימות.

אוהד שם טוב– טרח והגיע לתל אביב כדי לדבר איתי. אחר כך הוא די נעלם, אבל זה היה נוח לשני הצדדים. בין כה לא באמת חשבתי שיש להם איזשהו סיכוי, אבל לא רציתי לבאס את אוהד אז לא אמרתי כלום.

גיל קופטש
– הצליח לעצבן אותי נורא כשהוא החליט לכתוב לי לדחוף אצבע (אני עדיין מחכה שלפחות תביא לי אצבע), וממש בא לי לשרוף את ספר “השירה” שהוא כתב שנמצא על המדף שלי ממש ליד הספר הראשון של קארין ארד, שלא שמענו ממנה מילה במהלך כל מסע הבחירות, וחבל.

פלקונטי (רפי גרוס) – חיבבתי אותו בהתחלה, והיינו מדברים לפחות כמה פעמים בשבוע בטלפון. אבל אז הוא התחיל לשלוח לי הודעות הזויות, ולזה הוא קורא הומור… בכל מקרה ניתקתי מגע, אין לי כח למשחקי מניפולציות על המוח. חוצמיזה שהוא שמר הרבה דברים בבטן, במהלך הבחירות ורק אחר כך הוציא את כל החרא החוצה. לדעתי קוראים לזה צביעות.

שכחתי מישהו? אהההה, כן…

בועז וכטל – איפה הוא?

המסקנה המתבקשת: קשה לשים את האצבע (שלך בכנסת) על משהו ספציפי, אבל ברור שהמפלגה הזו תמשיך להכשל, כי זו דרכה, לא משנה מי יעמוד בראשה. ארבע אשמים, שלושה, אחד, או המיליון סטלנים שלא הצביעו. הכל אותו דבר.

קיבלתם את מנת הסם שלכם? כולם רגועים? יופי, יאללה תפציצו בתגובות, בניגוד למה שאתה חושבים אני תמיד שמחה לראות דיונים שמתפתחים בעקבות גיבובי השטויות שלי ונהנית לקרוא אותם. מצטערת שאין לי אור לשפוך על כל מה שקרה, אני באמת יודעת בדיוק כמוכם, או אולי אפילו פחות.

Facebook Comments

עלינו הגר