גמל הו בידי בם בם

כנראה שצה”ל ממש מנסה לכפר איכשהו על תקרית המשט, רק מה האייטם הזה על פיצוי בדואי שהגמל שלו נרצח בדם קר ע”י מתנחלבל בנאקה ובנה, לא יגיע לכותרות של ה-CNN. ואם כבר צה”ל מחזיר גמלים לבדואים, למה שהבדואים לא יחזירו לנו איזו טובה? יבש פה!

אבל האמת, המחדל פה הוא שאיזה חייל בנזונה ירה בגמל והרג אותו בגלל וויכוח עם הבדואי, והוא קיבל רק 40 יום בכלא צבאי, וכולם יודעים שכלא צבאי זה שכונה, ושמגיע לו עונש הרבה יותר חמור. אז איפה כל ארגוני זכויות בעלי החיים? רק לי זה חורה שזה כל העונש שהחייל הזה קיבל?

coca_cola_camel_drinking_from_bottleהתעללות בגמלים: מרעילים אותם בקוקה קולה

כאילו, עם הכבוד לבדואי שאיבד את “מקור הפרנסה שלו” וזה שכולם הסתדרו בסוף, ואפשר לומר שהתקרית הזאת הסתיימה כשכל הצדדים מרוצים, עדיין מדובר פה בחיי גמל שנלקחו כמובן מאליו. ועל דבר כזה אסור לעבור על סדר היום.

הצבא, בחוסר רגישות מופגן מנציח את העובדה שחייהם של בעלי החיים – נחותים, בעצם העונש הקל והבלתי מידתי שקיבל זה שידו קלה על ההדק. כי עם כל הכבוד לסכסוך היהודי-ערבי-בדואי-צ’רקסי-ערבי-מוסלמי-וואטאבר, מה אשם הגמל?

ומה אשמים הסטלנים שסגרו עליהם את הגבולות בגלל שלכמה אימפוטנטים בממשלי העולם לא עומד והם חייבים לעשות שריר כדי להראות לכולם שעדיין יש להם משהו גדול?

לזכרו של הגמל, שלא הקש הוא זה ששבר את גבו, אלא הטמטום האנושי, שימשיך לגבות קורבנות בעלי חיים בגלל חוסר בענישה.

Facebook Comments

עלינו הגר