השב"כ.אורג חוגג 3 שנים של תוכן עצמאי

כבר שנתיים שאני רוצה לשדרג את הבלוג ולא יצא לי. אם זה היה בגלל עומס בעבודה, עומס ריגשי וסתם חוסר חשק לשבת על התחת וללמוד כל מיני קללות כמו CSS, PHP, XML ושאר צירופי-שלוש-אותיות המכילים שורות קוד משמימות שמפרנסות יפה את מי שמייצר אופטלגין.

האמת, היא שקרה מקרה שגרם לכל השינוי הזה להתחיל לנוע. ריב ביני לבין מי שאיחסן לי את הבלוג על השרת שלו, גרם לי לעבור שרת. העברת שרת כרוכה בהתקנה של מערכת וורדפרס, דבר שמעולם לא עשיתי. אז חפרתי על טוטוריאלס באינטרנט. איך אני אומרת תמיד – מכל רע יוצא טוב.

ימים שלמים קראתי על התקנת הוורדפרס ולא הבנתי כלום. לא רק שזו שפה טכנית, זה גם באנגלית, וזו גם התעסקות עם משהו זר לחלוטין שאחראי לגורלו של דבר שמאוד יקר לליבי – הבלוג שלי, שאם יקרה לו משהו עולמי יחרב עלי. ואז ברגע של עצבים החלטתי שאני אפצח את זה ויהיה מה. התחלתי לעבוד כמו תוכי, לא ממש הבנתי מה אני עושה ועד היום אני בניסוי ותהיה. העקשנות השתלמה והתוצאה לפניכם!

עוד לא סיימתי לעצב את הבלוג. בחרתי את התבנית הזו כי היא מגזינית ולשם אני חותרת. עשיתי בה מעט שינויים, אבל עוד לא הגעתי להכל, לכן אבקש סליחתכם על הבלאגן שיהיה כאן בזמן הקרוב. בשבועות האחרונים ישבתי ימים כלילות, על תיקון באגים, הוספת פיצ’רים ושינויים מוזרים והזויים. בנתיים, הגעתי לכך שהכל עובד אז החלטתי כבר לשחרר את הגירסא הזו כך.

אז תסלחו לבלוג שלי שהוא עוד לא סיים להתאפר וקבלו את החידושים וההפתעות:

newblog

  • קודם כל וודאי שמתם לב שהוספתי כבר בבלוג הקודם עידכונים מהטוויטר שלי. לרוב אני שמה לינקים לפוסטים שלי אבל לפעמים גם לכתבות מעניינות שרלוונטיות לתכנים עליהם אני כותבת בבלוג.
  • דבר שני שגם אותו כבר שמתי בבלוג הקודם למי שפספס: יש צ’אט של דיגסבי ואפשר לשוחח איתי אם אני אונליין (שזה רוב היום כי אני עובדת על המחשב, אבל זה לא אומר שכל היום אני פנויה לשיחה כן?) לצערי כרגע ניתן לצ’וטט איתי רק בשפה האנגלית, כי הווידג’ט לא מקבל עברית. אם תרצו אני יכולה לענות בעברית או באנגלית. אני מעדיפה אנגלית עם שגיאות על אנגלית-עיברית, סתם שתדעו 🙂 ועוד דבר: השיחה בינינו ולא נראית לאף גולש אחר.
  • סוף סוף הצלחתי לעשות את מה ששבר אותי ביומיים האחרונים: אפשר להרשם לבלוג במייל! ולכן, לכל מי שמקבל ממני מייל כאשר אני מפרסמת פוסט, זה המייל האחרון שקיבלתם ממני. אני לא באמת יודעת אם כולכם עדיין קוראים אותי, ומי שכן מוזמן להרשם, ואם יש בעיות, דברו איתי 🙂
  • הוספתי באנרים לבלוג. כן, אמרתי שאני לא אתמסחר אבל בשביל לעשות את כל מה שאני רוצה לעשות בבלוג הזה אני צריכה גם להתפרנס. אני מבטיחה לכם שלא כל אחד יוכל לפרסם אצלי, וכמו שאתם כבר מכירים אותי תהיה סלקציה קפדנית.
  • בנוסף בימים הקרובים יתחיל לעלות מדור הצרכנות שלי. המדור יכיל פוסטים אישיים אך יהיה ממומן. זה מדור בו אני פונה לחברות מסויימות ומבקשת שיתוף פעולה שיווקי. מה זה אומר? זה אומר שהתנסתי במוצר/שירות שעשה לי כל כך טוב שאני רוצה שכולם ידעו עליו.
  • ולמה בעצם אני עושה את כל זה אתם שואלים? כדי לממן את התוכן החדש שאני רוצה להכניס לבלוג. בצד שמאל של הבלוג, תראו שנוסף גם וידאו. בנתיים אעדכן אותו ביוטיובים מגוונים אך בקרוב תעלה שם סידרה שאני מצלמת. לסדרה קוראים מנותקת, והיא באה כמענה לכל הסדרות ריאלטי המטופשות שמציפות את הטמבלוויזיה. אני הולכת לנפץ לכם את כל מה שחבשתם על ריאליטי בפרט ועל המציאות בעולם הזה בכלל.אז תכינו את עצמכם.
    menuteket

שוב חוזרת ומנצלת על הבלאגן שיהיה פה הקטגוריות, אך ברגע שדברים יתחילו לזרום הכל יסתדר מעצמו וכבר לא תראו כפילויות של פוסטים כמו שקורה עכשיו.

מקווה שתהנו

הגר

Facebook Comments

עלינו הגר