רק בגלל שאתה פרנואיד, לא אומר שהם לא אחריך

מציצים ומציציות

שיט-רית מציץ לישי. אתמול בפאנל בבינתחומי בהרצליה. צילום: עירא אברמוב

אוי שיט-רית אתה אידיוט. אני מניחה שלפחות עוזרייך הפרלמנטרים קוראים את הבלוג הזה, ומרשה לעצמי לפנות אליך ישירות, כי בכנס שהיה אתמול בבינתחומי בהרצליה לא ממש נתנו לי להגיד לך מה אני חושבת על בליל השטויות שהוצאת מפיך. מה גם שהגיע שלב השאלות ואתה ויריבך הפוליטי (עוד נעמיק בריב הזה – שימיט אסון על מדינת העם היהודי) שר הפנים אלי ישי, פשוט קמתם והסתלקתם! בחיי אפילו לא חיכתם לכפיים. טוב ידעתם שלא ממש תקבלו אותם, כי לא ממש מגיע לכם.

אתה, מר מאיר שיט-רית אמרת קבל עם ועדה, וזה מצולם ומוקלט, שהסיבה להקמת מאגר ביומטרי היא “ביטחון מדינה ישראל. יופי של סיסמא לזרוק כשלא יודעים מה להגיד, נכון שיט-רית??? כי אדון חמי פקר ראש תחום טכנולוגיות, המועצה לביטחון לאומי שישב בקהל וקיבל את זכות הדיבור בצורה לא מידתית (ממנחה הפאנל האלוף מיל’ יעקב עמידרור) אמר שהסיבה למאגר הביומטרי מבחינת משרד הביטחון הוא מניעת הרכשה כפולה.

רגע, אני אחזור על זה לטובת מי שלא הבין, ובעיקר בשבילך שיט-רית שלא מבין, הצורך של משרד הביטחון במאגר הוא פשוט מניעת הרכשה כפולה, לא ביטחון המדינה ולא נעליים! אז מה זרקת את זה ככה באוויר? הא? נגמרו לך הטיעונים להצדיק את מה שלא עומד מאחורי הרצון העז והבילתי מדיתי שלך בהקמת מאגר ביומטרי?

שיט-רית אתה כסיל חסר רסן, או שאתה מטעה את הציבור ביודעין. ועוד יש לך את החוצפה להגיד שאנחנו מפחידים את הציבור?יושבים מולך באולם פרופ’ שמעון שוקן (מייסד ודיקאן בית הספר למדעי המחשב במרכז הבינתחומי הרצליה), פרופ’ אלי ביהם (מפצח הקודים מס’ 1 בעולם), פרופ’ עדי שמיר (מומחה ההצפנה מס’ 1 בעולם), אומרים לך שיש אלטרנטיבות! הרבה יותר בטוחות ומקובלות! דר’ קרין ברזילי-נהון אומרת לך שאין בעולם מדינה דמוקרטית שמחייבת את אזרחיה למסור פרטים ביומטרים, ואתה מבטל אותם, את כולם, בהינף יד? מה, הפרופסורים המכובדים יודעים פחות מאדון שיט-רית? לא נראה לי!!!

מתוסכלים

מתוסכלים. מיקי איתן ופרופ’ ביהם. צילום: עירא אברמוב

אתה מבקש מאיתנו וממיקי איתן לסמוך על הממשלה והמשטרה. ובכן שיט-רית אנחנו לא סומכים על אף אחד מהגופים האלו וזכותנו המלאה לבדוק אתכם בזכוכית מגדלת, לשאול שאלות נוקבות ולקבל עליהן תשובות אמת, דבר שאתם לא ממש מכירים במחוזותיכם בעיר הבירה, עיר הדמים – ירושלים. מי הם האנשים המקצועיים שייעצו לך? צעקתי לך – הם מטעם, ואתה התעלמת. אתה לא מוכן לחשוף אותם? הם לא מוכנים להחשף? אנחנו רוצים לדעת מי הם.

כי סלח לי, אם באולם יושבים מיטב המומחים, וזועקים, ומחפשים את נפשם לדעת, אז אני רוצה לדעת מי ייעץ לממשלה. המדענים זועקים כי הם רואים בעיניהם את האסון גדול עומד להתרחש, והכל שיט-רית, יהיה על גבך. האם אתה בטוח שתוכל לשאת בעול הזה? להיות זכור בדפי ההיסטוריה כפוליטיקאי שבגלל תאווה לא ברורה, המיט את האסון הנורא ביותר בתולדות מדינת ישראל?

בקיצור שיט-רית, משהו כאן מסריח, מסריח נורא. ועד שאני לא אמצא מאיזה חור בדיוק מסריח לך, אני לא אפסיק לחפש. כי לא אתה ולא הממשלה הזנאית הזאת תהרסו את הבית שסבא וסבתא שלי נלחמו עליו לפני שישים ומשהו שנה באצ”ל, ואת המקלט שמצאו הסבא וסבתא השניים שלי שברחו לפה אחרי השואה בה איבדו רבים מבני משפחתם.

הכל מתועד

הכל מתועד. אני וקלינגר אוספים ראיות. צילום: עירא אברמוב

אני פרנואידית גאה. וכל מי שישתמש במילה “פרנואידית” כלפי כסוגשל גנאי, יכול מצידי ללכת למצוץ תחת. אני יודעת כבר מזמן שאני מסומנת. הייתי מסומנת די מהתחלה אפילו בעבודה שלי בידיעות אחרונות. הייתי מסומנת גם בתיכון. נמאס לי שמסמנים אותי כל הזמן, ואם זה סימון בלתי הפיך כמו לקחת לי תביעת אצבע ולשמור אותה באיזה מאגר, שלעולם לא יהיה בטוח, אז אני אלחם בכל כוחי שלא יקרה האסון הזה. סטיגמות אפשר לשנות. כרטיס אשראי שנגנב או אבד ניתן לבטל. אצבע אפשר רק לכרות…

אני גם קנאית גאה. קנאית לפרטיות שלי ולחופש שלי, בין אם הוא חופש פיזי או מחשבתי. מעולם לא סבלתי את המחשבה שמישהו יהיה לבד בחדר שלי, או בבית שלי. מעולם לא נהנתי מלחלוק עם אחרים את עצמי בלי חומות והגנות, כי ככה אני חשופה יותר לפגיעה, ואין לי שום חשק שיפגעו בי, כי כבר פגעו בי מספיק בחיים שלי. זה שאנשים זה עם סתום שלרוב לא מצליח לרדת לסוף דעתי, זה מזמן כבר לא בעיה שלי. אני יודעת את מה שאני מבינה ואני גם יודעת שאני צודקת. אני תמיד עומדת מאוחרי כל דבר שאני עושה, חסרת חרטות ונקיפות מצפון, וגם אם עשיתי טעות בעיניי אנשים מסויימים אני תמיד יודעת להסתכל על החצי המלא של הכוס. חבר’ה – מטעויות לומדים, ולא הביישן למד.

חאתיך

אלי ישי כזה פוטוגני שזה מדהים. כל כך מיהרתם לברוח מהאולם ששכחתם לקחת איתכם את בקבוקי המים שלכםצילום: עירא אברמוב

Facebook Comments
תגיות:

עלינו הגר