צ'ה הגרה

“הומו זה כ”כ סקסי. פעם הייתי רק רואה פורנו-גבר-גבר. באמת”

איזו אחת – לאה, מגיבה בפורום עלה ירוק.

אני לא מפסיקה לצחוק מכל מה שקורה עם המוטציה הירוקה שהצמיחה שני ראשים במקום עלים. כאילו, זה כל כך נראה בדיחה. ומה שעצוב שזו המציאות. כנראה אל-סם צודקים – הגראס אוכל את המוח. תראו לי אדם אחד שפוי (אני לא, תרגעו) שנמצא בקלחת הירוקה הזאת? נכון, אין אחד כזה. יש כאלה שחיים בסרט, יש פראנויות ותיאוריות קונספירציה מרחיקות לכת, יש כאלה שהנאיביות השתלטה להם על התאים שנותרו במוח, עד כדיכך שהם הולכים כמו עדר עיוורים אחרי חבורת צמאי הממון.

שמתם לב מה קרה לכתובת האינטרנט של מפלגת קופטש? הם הפכו להיות מפלגת נייר: paper.co.il ועכשיו אתם יכולים באמת לנגב איתם ת’תחת. אני לא מבינה למה הם לא משתמשים בכתובת של עלה ירוק, זה כל כך אידיוטי, דופק את כל הרייטינג של האתר. שמתם לב, שהפורום שלהם, גם הוא מפלצת דו ראשית? יש אחד כחול למעלה, ואחד ירוק למטה. המתכנת עוד מתלבט איזה צבע יותר הולם את ההילה ששלומי קורא לו? ושמתם לב מי עוד רץ עם (שלישיית מה קשור) עלה ירוק לכנסת? לא אחר מאשר צ’ה גווארה!

אם כבר בפורומים עסקינן, ניצולי ובוגרי פתחו את הפורום החדש בתוספת הלוגו החדש שנראה כמו גלולה מרה. ההודעה האחרונה שם היא מלפני שנה, אז למה שלא תלכו לטנף שם קצת את הפה? הבלוג שלי אשכרה עובר התעללות בימים האחרונים. אני שבה ומזכירה – הבא שיגיב פה בשמי המלא פה, תוגש נגדו תביעה במשטרה על התחזות. יש לי מלא זמן פנוי עכשיו להתעסק עם שטויות, אז אל תנסו אותי.

שיהיה לכם סופשבוע ירוק!

Facebook Comments

עלינו הגר