השד מסריח מהראש

פורסם ב-16.9.08
24 דקות

מה חשבו לעצמם היועצים של מופז שהתעקשו להציף את “הצ׳חצ׳חיה התורנית” לראש הכותרות? כמה שפל ונמוך אפשר לרדת בשביל לעשות ספין?

בימים כסדרם השד העדתי נח לו בתוך המנורה. פעם בכמה זמן הוא משתפשף החוצה, בעיקר לקראת בחירות כלשהן. מופרח כמו נוד מאיזה פה־תחת של מישהו ומסריח לכולנו את האווירה. זו לא אני שהערתי אותו חלילה, אבל אם הוא כבר פה אני לא מתכוונת לסתום את האף. השד הכוזרי אצל אבי ביטר לפחות משודר בערוץ הצחוק, אבל השד הצ׳חצ׳חי של הפוליטיקאים משודר בחדשות, וזה לא ממש מצחיק.

כמה שפל ונמוך אפשר לרדת בשביל לעשות ספין? מה באמת חשבו לעצמם היועצים של מופז שהתעקשו להציף את “הצ׳חצ׳חיה התורנית” לראש הכותרות? איך אני גזורה על ציטוטי ה”בכירים העלומים” שאיש לא מוכן לעמוד מאחוריהם והם זוכים בעיקר לסוגשל פינוי־גי־נוי, כזה שדי מהר מוציא לבלון הנפוח את האוויר היישר לתוך הפה וטעמו המר נשאר לצקצק לנו על הלשון למשך זמן מה.

גזענות זה דוחה, אבל גזענות צבועה זה ממש מבחיל. מה שמצליח להדהים אותי כל פעם מחדש זה איך המקופחים המתייפחים לא רואים כמה הם האמא והאבא של הגזענות. הם אלו שמשפשפים את המנורה ומבקשים בחלמאות שאין כמותה להביא על עצמם את התבדלותם – בעודם בונים במו ידיהם את תקרת הזכוכית שלהם.

כמה קל להאשים את האשכנזים, ”הכוזרים”, השמאלנים, יפי הנפש. “משתכנז” זו כבר מזמן קללה ששגורה בפיו של כל ערס, רק שעכשיו כשכתבתי את מילת הגנאי “ערס” בטח יבואו לסקול אותי באבנים. אתם יודעים על איזו עדה הכי מקובל לרדת, בלי שאף אחד ישלוף מולך סכין או ספין? עדת הלפלפונים האשכנזים, ששותקים ולא מתבייכנים על קיפוח העם הרומני בכמות בדיחות זעומה לעומת בדיחות על עמים אשכנזים אחרים, שנמצאים בסל הבדיחות המותרות והלא גזעניות של מדינת ישראל.

הפוליטיקה בארץ כה מצחינה שהריקבון שלה הוא קרקע פורייה לגידול שדים עדתיים. השדים הללו ניזונים מפליטות ומהבלים, מבלבלים את העם ועושים עלינו ”הפרד ומשול” קלאסי. הפוליטיקאים שולטים בנו דרך הטמטום והבורות, והעם אוכל את הדייסה הבקטריאלית הזאת כאילו הייתה מעדן מלכים.

מבין ארבעת פרשי האפוקליפסה, אני כמובן מעדיפה אישה בשלטון, ואם היא גם ג׳ינג׳ית מה טוב. במיוחד אחרי השטות המצ׳וחצ׳חת של “הפרסי בעל נבואת ה־43.7% “, שהרוויח את הכינוי הזה ביושר רב משמאלנית אנינה שכמותי. שני הזנבות האחרים שרצים קדימה בכלל
לא נראים מטרידים. ואם בריצות עסקינן, רצה עכשיו בדיחה חדשה: איך מכניסים ארבעה פוליטיקאים מושחתים לחיפושית? שניים מקדימה, והשניים שמאחורה – גם מקדימה. מי נוהג בחיפושית? נדע מחר, ולא בטוח שזה יהיה ההוא שיש לו רישיון.

Facebook Comments

עלינו הגר